Galeria
Facebook
Zamów imprezę w Barze 7rano, zorganizujemy ją dla Ciebie…

Nowoczesny wystrój, ciepłe pastelowe kolory, kameralne wnętrze… Jeśli poszukują Państwo właśnie takiego miejsca na uroczystości rodzinne, przyjęcia, spotkania firmowe lub biznesowe to zapraszamy do Baru 7 Rano.
Naszym atutem jest położenie w ścisłym Centrum Opola, bliskość ul. Krakowskiej, Dworca PKP i pl. Wolności, pl. Daszyńskiego. Bar jest jedynym otwartym punktem gastronomicznym od godziny 7.00 rano w tej części miasta.
Już od godziny 7:00 rano zapraszamy Państwa na świeżo przygotowane  śniadania, bagietki, kanapki, tortille i wiele innych, a pomiędzy 12:00, a 15:00 na zestawy obiadowe w atrakcyjnych cenach. Menu Baru to potrawy kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.
Organizujemy imprezy różnego typu, rocznice ślubu, komunie,chrzciny i inne uroczystości okolicznościowe oraz spotkania firmowe (posiadamy własne nagłośnienie oraz ekran TV). Zapraszamy także do skorzystania z naszych usług cateringowych.
W sali Baru przygotujemy przyjęcia na ok 20-30 osób.
Menu na imprezę może opierać się na menu Baru (dostępnym na stronie w zakładce MENU) lub może być ustalone indywidualnie.

Miło nam będzie gościć Państwa w naszym Barze!

Rezerwacja lokalu:
tel: 698 70 16 00