Galeria
Facebook
Catering – indywidualne i profesjonalne podejście

Oryginalne, świeże i najwyższej jakości potrawy to konieczny składnik każdego udanego cateringu! My zrobimy je dla Ciebie i podamy w atrakcyjnej formie!
Zadbamy także o dekoracje, kwiaty i inne atrakcje… Organizujemy wszelkiego rodzaju: przyjęcia, bankiety, wesela, imprezy integracyjne, obsługę konferencji oraz domowe spotkania z każdej okazji. Zaproponujemy nowoczesne menu w różnych standardach i w oparciu o różne style. Catering organizujemy w każdym wyznaczonym przez Ciebie miejscu w Opolu i okolicach. Menu na przyjęcia cateringowe ustalamy indywidualnie w oparciu o Twoje preferencje i wymagania. Pomagamy także w wyborze win, alkoholi i innych napojów. Chętnie uczestniczymy w nietypowych przedsięwzięciach.

Catering dla firmy:
Jako firma cateringowa działająca na terenie Opola i okolic świadczymy profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji przyjęć i bankietów firmowych, przerw oraz serwisów kawowych, pikników firmowych, a także imprez integracyjnych. Ponadto oferujemy organizację cateringów sezonowych, podczas świąt wielkanocnych i bożonarodzeniowych.

Catering dla domu:
Każde przyjęcie i imprezę przygotowujemy indywidualnie, jesteśmy otwarci na najbardziej nietypowe życzenia, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalne zadowolenie Gości, przy jak najmniejszym wysiłku ze strony Domowników.
Aby zachować uśmiech na ich twarzach również po przyjęciu, dbamy o porządek! Obsługujemy:
– Przyjęcia okolicznościowe, bankiety okolicznościowe
– Przyjęcia urodzinowe i imieninowe
– Przyjęcia komunijne
– Przyjęcia świąteczne